/  / Skoda Fabia 2016 w wersji Joy

CENY | Skoda Fabia 2016 w wersji Joy

null
© Skoda
null

Skoda Fabia w wersji Joy to nowa seria limitowana. Na polskim rynku ceny dla Fabii Joy startują z poziomu nieco ponad 48 000 PLN za hatchbacka oraz około 53 200 PLN w przypadku kombi.

W ramach oferty na rok modelowy 2016, Skoda Fabia oferuje teraz w gamie serię limitowaną Joy. Jest ona pozycjonowana między poziomem Ambition oraz Style. Ceny zaczynają się od 48 080 złotych za hatchbacka, a w przypadku kombi – od 53 230 złotych.

Elementy wyposażenia
Seria limitowana Fabia Joy obejmuje elementy wersji Ambition, które dodatkowo poszerzono m.in. o specjalną tapicerkę z niebieskim obszyciem oraz boczkami z alcantary, czujniki parkowania z tyłu oraz obręcze kół ze stopów lekkich 6J x 15" i czujnik zmierzchu.

Do tego dochodzi m.in. nagłośnienie Skoda Surrond i dwa dodatkowe głośniki z tyłu, obszyta skórą kierownica wielofunkcyjna, podłokietnik przedni, jak również system monitorowania zmęczenia u kierowcy – Driver Activity Assistant.

Pakiet "Komfort" w promocji
Dla wersji Joy oferowany jest w promocyjnej cenie pakiet "Komfort". Cena – 1 350 złotych (zamiast 2 250 PLN). Pakiet obejmuje klimatyzację automatyczną, jak również podgrzewane fotele z przodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane