/  / Skoda Citigo Sound – Od 40 420 złotych

Skoda Citigo Sound – Od 40 420 złotych

null
© Skoda
null

Do polskich salonów wjeżdża limitowana Skoda Citigo Sound. Cena wersji bazowej wynosi katalogowo od 41 420 złotych, ale na klientów czeka rabat 1 000 złotych.

Rzecz najważniejsza. Wersja Citigo Sound oferuje w standardzie radio-odtwarzacz Funky z CD, mp3 z wejściem Aux-In, a także zestaw 6 głośników (4 znajdują się z przodu, 2 z tyłu) plus subwoofer o mocy 300 W.  

A sama stylistyka nadwozia? Otóż lusterka czeskiego "malucha" w wersji Citigo Sound występują zawsze w kolorze białym, bez względu na lakier nadwozia. W tej samej tomacji utrzymane są 14-calowe obręcze Apus, a całości dopełnia oznaczenie Sound na szybach bocznych.

Wersję Citigo Sound rok modelowy 2015 – poza specjalnie zaprojektowanym systemem dźwiękowym opisanym wyżej – w wyglądzie kabiny wyróżniają standardowo: tapicerka Sound z oznaczeniem na oparciach przednich foteli, środkowy panel deski rozdzielczej w kolorze białym oraz elementy w kolorze chromu: wewnętrzne klamki, ramka wokół wylotów nawiewu powietrza, panelu radio-odtwarzacza, panelu klimatyzacji oraz wokół zegarów. W kolorze białym wykończona została również skórzana, trójramienna kierownica.

Cennik Skoda Citigo

Citigo Sound dostępne jest w wersji 3- oraz 5-drzwiowej. Ceny po rabacie zaczynają się odpowiednio od 40 420 oraz od 41 920 złotych. Na klientów czeka silnik benzynowy 1.0 MPI rozwijający moc maksymalnie 60 lub 75 KM, ze skrzynią manualną lub zautomatyzowaną.

Samochód dostępny jest we wszystkich kolorach nadwozia przewidzianych dla "zwykłych" wersji Skody Citigo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane