/  / SEAT ujawnia nazwę małego SUV-a. Premiera w 2017

SEAT ujawnia nazwę małego SUV-a. Premiera w 2017

null
© SEAT
null

Firma z Martorell jest na fali. Duża w tym zasługa modelu SEAT Ateca – bardzo dobrze przyjętego przez dziennikarzy oraz samych klientów. Zachęcony tym sukcesem SEAT już zapowiada kolejne nowości.

Po rynkowym sukcesie Ateki marka z Półwyspu Iberyjskiego wygląda na wyraźnie pokrzepioną. I wcale nie zamierza spocząć na laurach. A wręcz przeciwnie. Już teraz zapowiada nowości – i to aż trzy, które poznamy bliżej w roku przyszłym.

Wśród premier A.D. 2017 do startu szykuje się Ibiza po zmianach generacyjnych. Samochód ujrzy światło dzienne już podczas najbliższego salonu genewskiego, natomiast w Polsce pojawi się w drugiej połowie roku.

Nowy SUV nazywa się… Arona
Kolejną ciekawą informację SEAT ogłosił przy okazji rozpoczętego właśnie salonu w Paryżu. Otóż w roku 2017 odbędzie się premiera mniejszego SUV-a z segmentu A0. Nazwa wspomnianego modelu – SEAT Arona. Jak przypuszczamy, marka pokaże ten projekt na przyszłorocznych targach we Frankfurcie.

Natomiast trzecią potwierdzoną już premierą Hiszpanów będzie kompaktowy Leon po liftingu. "Nowe wersje Leona i Ibizy oraz SEAT Arona, razem z modelem Ateca, z pewnością wzmocnią pozycję marki w oczach klientów. 2017 będzie szczególnym rokiem dla SEAT-a - zapowiada Luca de Meo, dyrektor marki z Martorell.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane