/  / SEAT Toledo z pakietem All Inclusive

SEAT Toledo z pakietem All Inclusive

Seat|
null
© SEAT
nullnullnullnullnullnullnullnull

Klienci zainteresowani kupnem funkcjonalnego i eleganckiego sedana segmentu C mają teraz możliwość poznać z bliska walory nowego modelu SEAT Toledo, który dostępny jest już od 499 zł miesięcznie, dodatkowo z bezpłatnym pakietem All Inclusive.

Nowy SEAT Toledo to połączenie doskonałego stylu, funkcjonalności i zaawansowanych multimediów w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki przestronnemu wnętrzu i bagażnikowi o pojemności 550 litrów, Toledo jest znakomitym wyborem dla całej rodziny.

Teraz SEAT oferuje do modelu Toledo bezpłatny pakiet All Inclusive, który obejmuje:

- 4 lata gwarancji,
- 4-letni pakiet serwisowy, a w nim - prace przeglądowe zgodne z planem serwisowym, wymianę oleju, świec zapłonowych oraz filtrów, kontrolę i wymianę przednich i tylnych kloców oraz tarcz hamulcowych, a także wymianę zużytych piór wycieraczek.
Pakiet All Inclusive daje gwarancję, że zużyte części zostaną zastąpione wyłącznie oryginalnymi częściami SEAT-a, a wszystkie prace zostaną wykonane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi przez wysoko wykwalifikowanych fachowców zatwierdzonych przez SEAT-a.

Model ten dostępny jest w ofercie kredytowej za jedyne 499 zł miesięcznie!

Standardowy pakiet bezpieczeństwa wszystkich modeli SEAT Toledo obejmie poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne o zwiększonej pojemności dodatkowo chroniące głowę i tułów, a także inne systemy zapewniające bezpieczeństwo na różnym typie nawierzchni i w różnych warunkach.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane