/  / SEAT Leon w wersji I-Tech

SEAT Leon w wersji I-Tech

null
© SEAT
null

Leon oraz Ibiza to w ofercie marki SEAT modele sztandarowe. Na polskim rynku samochody te kupić można w nowej wersji wyposażenia I-Tech.

Teraz każdy z modeli w gamie marki SEAT dostępny jest w nowej wersji wyposażenia I-Tech. Jest to wariant, który obok poziomu Entry, Reference i Style wyróżnia się własnym designem oraz – jak sama nazwa wskazuje – dokłada do tego atrakcyjne wyposażenie z zakresu technologii, przydatne w codziennej eksploatacji auta.

SEAT Leon w wersji I-Tech oferuje m.in. automatycznie składane lusterka boczne, automatyczne światła przeciwmgielne i wycieraczki z czujnikami deszczu. Do tego dochodzi jeszcze kolorowy ekran systemu SEAT Media System Plus, jak i wewnętrzne oświetlenie LED.

Wizualnymi wyróżnikami Leona w wersji I-Tech są sportowe, skórzane siedzenia z niebieskimi szwami, których wzór powtórzono również w obszyciu skórzanej kierownicy, dźwigni zmiany biegów i dźwigni hamulca ręcznego. Podkreśleniem technologii I-Tech są także nakładki progów przednich drzwi oraz dywaniki z logo serii.

Z kolei SEAT Ibiza w wersji I-Tech posiada m.in. tapicerkę w kolorze Titan Blue, felgi aluminiowe Cartago Titanium 16-calowe, tempomat oraz funkcję opóźnionego wyłączania świateł.

Funkcja ta po wyłączeniu silnika pozostawia włączone światła przednie przez 30 sekund, co pozwala bez pośpiechu bezpiecznie dojść do domu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane