/  / SEAT, klienci w Polsce i diesel EA189

SEAT, klienci w Polsce i diesel EA189

null
© SEAT
null

W związku z tzw. aferą Volkswagena w sprawie manipulowania wynikami emisji spalin w silnikach Diesla EA189, wchodząca w skład grupy marka SEAT podała na swojej stronie internetowej następującą informację.

W związku z tzw. aferą Volkswagena w sprawie manipulowania wynikami emisji spalin w silnikach Diesla EA189, wchodząca w skład grupy marka SEAT podała komunikat o następującej treści:

"W związku z toczącym się obecnie śledztwem w sprawie silników Diesla wyprodukowanych przez Volkswagen AG, informujemy, że wszystkie nowe samochody marki SEAT wyposażone w jednostki EU6 bez wyjątku spełniają wymogi prawne. Co więcej, chcemy zapewnić Państwa, że wszystkie silniki są bezpieczne w eksploatacji.

Jesteście Państwo dla nas największym priorytetem, właśnie dlatego zdecydowaliśmy się, w ramach podjęcia środków zaradczych, tymczasowo zawiesić sprzedaż wszystkich nowych samochodów marki SEAT, wyposażonych w silnik Diesla EA189, aż do czasu zakończenia dochodzenia. Tylko wówczas będziemy w stanie udzielić pełnych informacji na ten temat oraz ustalić, czy dotyczy to Państwa samochodów.

Volkswagen AG gwarantuje, że nie poniesiecie Państwo z tego tytułu żadnych kosztów. Będziemy informowali Państwa na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość".

Bliższe informacje – PATRZ TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane