/  / SEAT Ibiza 2015

SEAT Ibiza 2015

null
© Seat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Hiszpańska marka właśnie zafundowała modelowi SEAT Ibiza lekkie zmiany modernizacyjne. Auto wejdzie na rynek w drugiej połowie 2015.

W ramach ostatniej modernizacji SEAT Ibiza otrzymał nowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED, ciekawe wzory felg o rozmiarze 16 i 17 cali, a także nowe kolory nadwozia (m.in. szary Moonstone i czerwony Chilli). Do listy wyposażenia dołączyła funkcja MirrorLink, która zapewnia integrację smartfona z samochodem.

Z zakresu bezpieczeństwa Ibiza będzie posiadała m.in. system zapobiegający zaśnięciu kierowcy podczas jazdy czy układ automatycznego hamowania pokolizyjnego.

W gamie silnikowej nowej Ibizy przewidziano następujące propozycje do wyboru: wolnossący motor 1.0 o mocy 75 KM lub turbodoładowany TSI o mocy 95 lub 110 koni. Kolejna z możliwości to benzyniak 1.4 TSI ACT, z którego wykrzesano 150 KM i 250 Nm momentu obrotowego – według danych fabrycznych, średnie spalanie w cyklu mieszanym zaczyna się od 4,8 l/100 km.

Wśród diesli znajdzie się natomiast konstrukcja 1.4 TDI o mocy 75 KM, 90 lub 105 koni. W przypadku najbardziej ekonomicznej wersji zużycie oleju napędowego zaczyna się od około 3,4 l/100 km.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane