/  / Samochody czekają na rolników

Samochody czekają na rolników

BZ WBK LEASING|
null
© FIAT
null

W większości gospodarstw rolnych wykorzystywany jest przynajmniej jeden samochód osobowy lub użytkowy, jednak w wielu wypadkach są to auta kilku- lub kilkunastoletnie. Barierę do wymiany często stanowi brak środków własnych. Dlatego BZ WBK Leasing przygotował ofertę pożyczki, w których rolnik płaci wyłącznie tyle, ile kosztuje samochód.

W ramach promocji "Samochody czekają. Weź pożyczkę rolniczą" klienci sektora rolnego BZ WBK Leasing mogą liczyć na atrakcyjną cenowo pożyczkę bez prowizji z oprocentowaniem 0%, gdzie możliwe są cztery półroczne raty po 25%. Opłata za obsługę pożyczki wynosi jedynie 1 zł.

Finansowanie pożyczką rolniczą dotyczy aut od autoryzowanych dealerów takich marek jak Jeep, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes-Benz, Lancia, Ford, Suzuki oraz Hyundai. Oferta obejmuje wybrane modele pojazdów najbardziej dopasowane do specyficznych potrzeb klientów z segmentu agro.

"To niespotykana do tej pory oferta na rynku, w której klient płaci wyłącznie tyle, ile kosztuje samochód. Oprócz przysłowiowej złotówki nie doliczamy bowiem żadnych opłat za obsługę pożyczki, odsetek ani prowizji - zaznacza Piotr Domagała, dyrektor ds. rynku rolnego w BZ WBK Leasing.

"Promocję stworzyliśmy na wyłączność dla rolników i oparliśmy ją na naszej wieloletniej dobrej współpracy z dostawcami aut".

"Szybki dostęp do usług finansowych i fachowe doradztwo zapewnia nasza sieć 45 doradców dedykowanych wyłącznie klientom z branży rolnej. Wiemy, że czas dla rolników jest bardzo istotny. Dlatego o wiele szybciej niż w bankach finalizujemy nasze umowy w dowolnym wskazanym przez nich miejscu - dodaje Domagała.

Szybkość realizacji transakcji jest zapewniona również przez procedury. Zdolność kredytowa w BZ WBK Leasing jest oceniana na podstawie wywiadu z rolnikiem oraz dokumentów nakazu płatniczego podatku rolnego i polisy ubezpieczeniowej (czyli dokumentów, które rolnik posiada w gospodarstwie).

Dlatego wszystkie formalności można załatwić w ciągu jednego dnia.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane