/  / Różne oblicza Suzuki Ignisa

Różne oblicza Suzuki Ignisa

null
© Suzuki
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Stara nazwa, nowy model. Suzuki Ignis powróci na rynek jako miejski crossover o zwartej i muskularnej sylwetce. Będzie też bardziej designerski.

Podczas zakończonej już wystawy motoryzacyjnej Tokio 2015 można było zobaczyć kolejne wcielenie modelu Suzuki Ignis. Tym razem jako miejskiego crossovera, który na długość mierzy poniżej 4 metrów. Nowy Ignis bazuje na rozwiązaniach stylistycznych, jakie wcześniej zastosowano w aucie koncepcyjnym Suzuki iM-4.

Suzuki Ignis Trail Concept
Na tokijskiej wystawie Suzuki Ignis prezentowany był w wersji z silnikiem benzynowym 1.2, stanowiącym element układu napędowego typu Mild-Hybrid. Według wiarygodnych źródeł, "japończyk" będzie ponadto dostępny na rynku w konfiguracji z 3-cylindrowym silnikiem benzynowym turbo oraz z napędem na obie osie.

Na Tokio Motor Show 2015 nie zabrakło też bardziej ekstrawaganckiej wersji – Suzuki Ignis Trail Concept. Wyróżnia się ona takimi elementami jak zwiększony prześwit, relingi dachowe i plastikowe nakładki nadkoli, jak również biały lakier kontrastujący z akcentami w kolorze czerwonym.

Premiera już w 2016?
Według informacji podanych przez serwis Automobilwoche, Suzuki Ignis wejść ma do sprzedaży na rynku niemieckim już w roku przyszłym. Można zakładać, że nowy Ignis – wzorem Vitary – oferować będzie w gamie np. ciekawe kombinacje kolorystyczne, które pomagają użytkownikowi auta bardziej wyróżniać się na drodze.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane