/  / Rosyjska piękność i jej Porsche

Rosyjska piękność i jej Porsche

null
© Porsche
nullnullnullnullnull

Maria Szarapowa za kierownicą modelu Porsche Panamera GTS! I to nie byle jakiego, bo auta, które zostało wyposażone w szereg unikalnych elementów z programu indywidualizacji Porsche Exclusive.

Podczas swojej niedawnej wizyty w Soczi piękna rosyjska tenisistka zaprezentowała wyjątkową wersję Porsche Panamera GTS by Maria Szarapowa. Z zewnątrz pokryte białym lakierem auto wyróżniają takie akcenty jak np. 20-calowe sportowe obręcze kół polakierowane na czarno, końcówki układu wydechowego również w kolorze czarnym, a także przyciemnione klosze reflektorów oraz lamp LED z tyłu.

Panamera GTS by Maria Szarapowa to również niepowtarzalne wnętrze: znajdziemy tu m.in. skórzaną czarną tapicerkę z dekoracyjnymi kremowymi przeszyciami i utrzymane w białym kolorze zegary wskaźników deski rozdzielczej, natomiast osłony progowe wykonane z włókna węglowego podpisane są nazwiskiem utytułowanej rosyjskiej tenisistki.

Porsche Panamera GTS wyposażono w silnik wolnossący V8 o mocy maksymalnie 440 KM, generowanej przy 6700 obr./min. Sprint od 0 do 100 km/h zabiera kierowcy tylko około 4,4 sekundy, a prędkość maksymalna to 288 km/h.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane