/  / Rodzinny Opel po zmianach

CENY | Rodzinny Opel po zmianach

null
© IBRM Samar
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Opel Meriva to nieco wyrośnięty miejski van o przestronnym, funkcjonalnym wnętrzu, nowoczesnej stylistyce oraz z unikalnym układem tylnych drzwi, które otwierają się w kierunku przeciwnym do drzwi przednich. Teraz na polskim rynku debiutuje Meriva II po zmianach modernizacyjnych.

Opublikowano właśnie cennik detaliczny obowiązujący na polskim rynku przy zakupie modelu Opel Merviva po delikatnym liftingu. Klienci mogą wybierać spośród następujących wersji wyposażenia (ceny uwzględniają rabat w wysokości 5 000 złotych):
BENZYNA
- poziom Essentia: ceny promocyjne od 49 950 złotych
- poziom Enjoy: ceny promocyjne od 53 150 złotych
- poziom Design Edition: ceny promocyjne od 55 350 złotych
- poziom Cosmo: ceny promocyjne od 59 700 złotych
DIESEL
- poziom Essentia: ceny promocyjne od 56 750 złotych
- poziom Enjoy: ceny promocyjne od 59 950 złotych
- poziom Design Edition: ceny promocyjne od 62 150 złotych
- poziom Cosmo: ceny promocyjne od 66 500 złotych

Warto podkreślić, że w porównaniu z regularną ceną katalogową Merivy sprzed liftingu nowy rodzinny Opel jest teraz tańszy o równe 5 000 złotych. Druga sprawa jest taka, że nowa Meriva FL jest do kupienia z rabatem 5 000 złotych, a w przypadku poprzednika upust wynosi 11 000 złotych.

Cennik Opel Meriva 2014

W wyposażeniu standardowym Merivy po liftingu znajdziemy takie elementy jak np. ESP z systemem Traction Control, wspomaganie ruszania na pochyłościach HSA, przednie poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, klimatyzację sterowaną ręcznie z układem recyrkulacji, radioodtwarzacz CD/MP3 300 i cztery głośniki, a także zderzaki w kolorze nadwozia.

Nowości rynkowe 2014

Wyższy poziom Enjoy to kolejne elementy wyposażenia w standardzie takie jak m.in. kierownica trójramienna pokryta skórą, konsola środkowa FlexRail z systemem szyn, a także komputer pokładowy (niedostępny z wersją 1.4 Turbo LPG).

W wersji Merviva sprzed liftingu nie występował poziom wyposażenia Design Edition. Klienci decydujący się na taką właśnie specyfikację otrzymują ponadto w standardzie np. przyciemniane klosze lamp tylnych, czarne lusterka zewnętrzne, osłonę chłodnicy z listwą w kolorze matowym czarnym, a także światła do jazdy dziennej LED (te ostatnie wymagają dopłaty 700 złotych dla wersji Essentia i Enjoy).

W gamie jednostek napędowych nowości dla Merivy to możliwość wybrana silnika benzynowego 1.4 Turbo 120 KM w konfiguracji ze skrzynią sześciostopniową manualną (ceny promocyjne od 54 700 złotych) oraz wysokoprężny 1.6 CDTI ze start/stop, który rozwija moc maksymalną 110 KM lub 136 KM. Ceny promocyjne zaczynają się odpowiednio od 65 650 lub od 73 250 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane