/  / Renault Trucks w Hanowerze

Renault Trucks w Hanowerze

Renault|
null
© Renault
null

Renault Trucks zamierza zaprezentować najpełniejszą i najnowocześniejszą gamę pojazdów na rynku w trakcie Targów IAA 2014, w Hanowerze od 25 września do 2 października. Pojazdy, począwszy od nowego Renault Master (2,8 tony) a skończywszy na Renault Trucks K (120 ton DMCZ).

Od 25 września do 2 października 2014 roku, Renault Trucks zaprezentuje na Targach IAA całą gamę kompletnie odnowionych w 2013 roku pojazdów roku, której założeniem jest dostarczenie klientom doskonałego narzędzia, które zapewni im zysk.
Renault Trucks zaprezentuje na swoim stoisku rozwiązania pozwalające zmniejszać zużycie paliwa i zwiększać rentowność pojazdów: design pojazdów, system zarządzania flotą Optifleet, szkolenia z ekonomicznej jazdy i OptiTrack, czyli system pozwalający pojazdowi budowlanemu chwilowo zwiększyć mobilność z zachowaniem niskiego zużycia paliwa, jak w pojeździe szosowym.

Renault Trucks zaprezentuje również na swoim stoisku pojazd koncepcyjny, wyposażony w rozwiązania umożliwiające dalsze zmniejszanie zużycia paliwa w przyszłości.
Prezentowane pojazdy:

-    Renault Trucks T 520 High
-    Renault Trucks T 430 Optifuel
-    Renault Trucks T 430
-    Renault Trucks K 460
-    Renault Trucks C 460 Optitrack
-    Renault Trucks D 12 Biodiesel
-    Renault Trucks D Cab 2 m
-    Renault Maxity
-    Nowy Renault Master
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane