/  / Renault Talisman – Również jako kombi

Renault Talisman – Również jako kombi

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Obok modelu Renault Talisman sedan – reprezentującego segment D – w gamie francuskiej marki pojawi się też kombi. Obie wersje Talismana ujrzymy podczas wystawy IAA 2015 we Frankfurcie.

Jak na razie, marka spod znaku rombu zaprezentowała model Renault Talisman tylko w wersji sedan (PATRZ TUTAJ). Planowana odmiana kombi również oferować ma w gamie dwie jednostki benzynowe oraz trzy diesle do wyboru – o wachlarzu mocy od 110 do maksymalnie 200 KM.

Z oficjalnych wypowiedzi szefów firmy wynika, że na chwilę obecną nie plasuje się dodawać do oferty kolejnych jednostek silnikowych. To samo tyczy się np. odmiany z napędem hybrydowym lub elektrycznym. Renault jest jednak w stanie stosunkowo szybko zareagować na rozwój sytuacji, jeśli zainteresowanie ze strony klientów okaże się wystarczająco duże.

Talismana produkować będą zakłady Renault we francuskim Douai. Sprzedaż nowego sedana ruszy w Europie pod koniec bieżącego roku.Wraz z premierą Talismana w europejskiej ofercie marki następuje symboliczna zmiana warty – samochód klasy średniej Renault po 22 latach historii oraz trzech zmianach generacyjnych nie będzie już nosić dobrze znanej nazwy "Laguna".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane