/  / Renault Talisman – Kombi też musi być

Renault Talisman – Kombi też musi być

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Najpierw wersja sedan, a teraz kombi. Renault Talisman Grandtour będzie ważnym wzmocnieniem dla modelu Renault średniej wielkości, który na rynku polskim pojawi się w roku 2016.

Renault Talisman Grandtour ma takie same wymiary nadwozia co sedan. Mierzy zatem 4,86 metra na długość, 1,87 m na szerokość oraz 1,46 m wysokości. Rozstaw osi to natomiast 2,81 m. Kombi dysponuje bagażnikiem o pojemności ładunkowej od 572 dm3. Po złożeniu tylnej kanapy uzyskujemy natomiast pojemność bliską 1700 dm3 (według normy VDA).

Według zapowiedzi producenta, dostęp do bagażnika Grandtoura jest wyjątkowo łatwy dzięki progowi umieszczonemu na wysokości 571 mm i dużej szerokości otworu bagażnika, wynoszącej 1074 mm. Podobnie jak w sedanie, klapa może być wyposażona w siłowniki zapewniające bezdotykowe otwieranie bagażnika. Tylna kanapa jest dzielona w układzie 1/3-2/3, a system Easy Break umożliwia łatwe jej złożenie od strony bagażnika dzięki dwóm dźwigniom.System elektrycznego i bezdotykowego otwierania klapy bagażnika można aktywować przesunięciem stopy pod zderzakiem. Wśród innych elementów wyposażenia, jakie będzie można wybrać do nowego kombi Renault, znajduje się m.in. układ czterech kół skrętnych 4Control oraz system Electronic Damper Control, zapewniający regulację siły tłumienia amortyzatorów.

W gamie Renault Talisman Grandtour znajdą się do wyboru cztery poziomy wyposażenia – w tym najbardziej prestiżowa wersja Initiale Paris. Jak planuje generalny importer, na polskim rynku nowe kombi pojawi się w sprzedaży wiosną 2016.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane