/  / Renault Megane numer 4

NOWOŚĆ | Renault Megane numer 4

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Na wrześniowej wystawie we Frankfurcie wśród premierowych modeli klasy kompakt zobaczymy nie tylko nową Astrę, ale także i nowiutkie Renault Megane – w swoim czwartym wcieleniu.

Projektując nowe Renault Megane, styliści francuskiej marki chcieli stworzyć samochód o sportowej sylwetce. Bardzo ciekawie prezentują się światła do jazdy dziennej LED, które kształtem przypominają literę "C" stykającą się niemal ze zderzakiem.

Podobny zabieg zdecydowano się zastosować w Renault Talisman – czyli nowej limuzynie z segmentu D, którą generalny importer zamierza wprowadzić na polski rynek w roku 2016.

Sportowe aspiracje nowego Megane podkreśla nie tylko dynamiczna stylistyka nadwozia. W ofercie – i to już od samego początku – pojawi się też topowa wersja GT, dla której jako inspirację wybrano cechy wyczynowej gamy Renault Sport.

Według aktualnych planów, na rynku polskim nowa generacja Renault Megane pojawi się w sprzedaży wiosną przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane