/  / Renault i wyprzedaż rocznika 2015

Renault i wyprzedaż rocznika 2015

null
© Renault
null

W salonach francuskiej marki trwa wyprzedaż samochodów z rocznika 2015. Na jakie promocje mogą liczyć klienci przy wyborze takich modeli jak Captur, Megane czy Kadjar?

Oferty promocyjne zostały przygotowane dla wszystkich objętych wyprzedażą modeli Renault. Klienci mogą skorzystać z rabatów na zakup samochodu i opon zimowych oraz z atrakcyjnych ofert finansowania.

Na przykład model Captur oferowany jest w kredycie 3x30 z 10-procentowym rabatem i dodatkowym upustem w wysokości 5 000 zł. Dla Kadjara kupowanego w finansowaniu przygotowano ofertę 5 lat gwarancji z przeglądami za 1 zł.

Kto pierwszy, ten lepszy
Oferta "VAT Gratis" obejmuje samochody z rodziny Megane (wersja hatchback, Grandtour oraz coupe), a także sedana Fluence i vany Scenic. Do tego dochodzi Renault Kangoo – oprócz "VAT Gratis" dodatkowo z rabatem na zakup zimówek.

Niektóre samochody z gamy Renault nadal czekają na klientów w dużym wyborze wersji i kolorów, dla innych modeli oferta jest już ograniczona. Wyprzedaż rocznika potrwa do wyczerpania zapasów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane