/  / Renault Espace V idzie mocno w górę

Renault Espace V idzie mocno w górę

(2015-10-06 15:20)
null
© Renault
null

Marka Renault podkreśla, że jej rynkowe nowości – a więc Espace V oraz kompaktowy Kadjar – spotkały się z życzliwym przyjęciem klientów na rodzimym rynku we Francji.

Renault Espace – w swoim nowym wcieleniu bardziej przypominający z zewnątrz crossovera niż vana – ma już na rynku francuskim ponad 6 600 rejestracji. To o 100% więcej niż uzyskał model poprzedniej generacji w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Co ciekawe, wynik Espace'a za wrzesień jest aż czterokrotnie lepszy niż ten, jaki uzyskał poprzednik w analogicznym miesiącu AD 2014. Marka spod znaku rombu podkreśla jednocześnie, że większość klientów wybiera bogatsze wersje wyposażenia, a to korzystnie wpływa na generowane zyski.

Preferencję ku bogatszym – w więc i droższym – konfiguracjom w gamie widać też w przypadku klientów wybierających model Renault Kadjar, który na rynek francuski wszedł oficjalnie w czerwcu bieżącego roku.

Kadjar ma w tej chwili na koncie prawie 10 700 rejestracji, a we wrześniu został we Francji czwartym w kolejności graczem swojego segmentu.

Pod dyktando Renault Clio
Clio to w tej chwili nie tylko najczęściej wybierany model marki Renault nad Sekwaną. To także lider rejestracji dla całego rynku francuskiego licząc od początku roku. Z kolei model Renault Captur jest w tych statystykach na pozycji #4, a zarazem przewodzi segmentowi miejskich crossoverów.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane