/  / Renault Clio – Nowości w gamie

CENY | Renault Clio – Nowości w gamie

null
© Renault
null

Licząc od roku 1990 roku sprzedano łącznie niemal 13 milionów egzemplarzy Renault Clio, z czego około 106.000 – na rynku polskim.

Clio jest najlepiej sprzedającym się samochodem na rynku francuskim: w roku ubiegłym "maluch" spod znaku rombu uzyskał w swojej ojczyźnie wynik na poziomie łącznie około 105 000 rejestracji. Również i w Polsce jest to najlepiej sprzedający się model w gamie Renault – z wynikiem ponad 6 100 egzemplarzy, jakie w roku ubiegłym znalazły nabywców nad Wisłą.

Już od kwietnia klienci Renault mają możliwość zamówienia Clio w nowej serii specjalnej Limited – charakteryzującej się bogatym wyposażeniem seryjnym oraz zwracającymi uwagę elementami wykończenia. Ceny na polskim rynku zaczynają się od 46 900 złotych.

W wersji Clio Limited wyposażenie obejmuje takie elementy jak np. nakładki na progi drzwi przednich z oznakowaniem "LIMITED" czy specjalną tapicerkę materiałową. Clio Limited poza charakterystycznym pakietem zewnętrznym „look” w kolorze lśniącej czerni z wstawkami chromowanymi i ozdobnymi elementami wnętrza w kolorze szarym zostało wyposażone m.in. w klimatyzację manualną, światła przeciwmgłowe, przyciemniane tylne szyby, system multimedialny Media Nav z ekranem dotykowym 7", nawigacją, radioodtwarzaczem z Bluetooth oraz złączem USB i jack, skórzaną kierownicę z regulacją w dwóch płaszczyznach, jak również 16-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane