/  / Renault Captur pod koniec maja na rynku polskim

Renault Captur pod koniec maja na rynku polskim

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Jak informuje generalny importer, pierwsze egzemplarze wyczekiwanego z zainteresowaniem modelu Renault Captur mają pojawić się w polskich salonach sprzedaży pod koniec maja.

Renault Captur jest miejskim crossoverem o łagodnie zarysowanych kształtach nadwozia. To kompaktowe (4,12 x 1,77 x 1,57 m) auto o dużych kołach (16 lub 17 cali) w bezpretensjonalny sposób wyraża swoją sportowe i rekreacyjne zacięcie. Zwiększony prześwit (200 mm) stawia go na równi z niektórymi crossoverami i autami 4x4 z wyższego segmentu.

Solidne kształty Renault Captur nadają mu bardziej okazały i prestiżowy wygląd niżby wynikało z jego faktycznych wymiarów.

Captur wyróżnia się płynną, a zarazem muskularną bryłą nadwozia. Dynamikę sylwetki auta podkreśla pochylona i wysunięta do przodu przednia szyba. Dzięki umieszczonym poziomo, dzielonym tylnym światłom otwór bagażnika jest znacznie szerszy. Dokładne spasowanie obręczy kół z wnękami nadkoli pozwoliło zminimalizować ilość wolnej przestrzeni między oponami a nadwoziem.

Dzięki licznym funkcjonalnym, oryginalnym i nowoczesnym stylistycznym detalom Renault Captur podkreśla swoją praktyczność. Osłony dolnych części nadwozia tworzą skuteczną tarczę ochronną podczas wszelkich miejskich i pozamiejskich eskapad. Dolne krawędzie drzwi zostały tak zaprojektowane, aby pasażerowie nie brudzili się podczas wsiadania.

Obszerne wymiary wnętrza potęgują wrażenie przestronności kabiny. Podobnie jak jego nadwozie, również wnętrze Renault Captur jest pełne lekkości, barwne, spójne i oferujące liczne możliwości personalizacji. W przypadku dwóch pierwszych poziomów wyposażenia możliwy jest swobodny wybór między jasnym lub ciemnym wystrojem wnętrza.

Motywy tkanin oferowanych w Renault Captur tapicerek umożliwiają tworzenie licznych kombinacji i kontrastów kolorystycznych.

Renault Captur oferuje możliwość wyboru:
- dwukolorowego lakieru nadwozia, z dachem i kolorem lusterek bocznych auta odcinającymi się od pozostałych elementów nadwozia,
- wzoru obręczy kół,
- rodzaju naklejek nadwozia, jak również idących z nimi w parze pakietów tematycznych obejmujących elementy ozdobne kierownicy i wzory tapicerki dopasowane do zewnętrznych naklejek,
- jasnego lub ciemnego wystroju wnętrza,
- barwnych elementów ozdobnych wnętrza w kolorach: szarym, kości słoniowej, chromu, pomarańczowym, niebieskim lub zielonym, na obramowaniach nawiewów, środkowej konsoli, obudowach głośników oraz szufladowego schowka  Easy Life, współgrających z wzorami tapicerki w tym samym kolorze,
- 4 różnych tapicerek (niezdejmowanych) dla dwóch pierwszych poziomów wyposażenia i 8 tapicerek zdejmowanych do wyboru dla drugiego i trzeciego poziomu wyposażenia.

W tworzeniu własnych personalizacji pomogą klientom atrakcyjne cenowo pakiety, harmonijnie łączące wystrój nadwozia i wnętrza.

Renault Captur wyposażono w najnowocześniejsze systemy multimedialne z podwójną ofertą Renault R-Link i Media Nav oraz w wysokiej jakości system audio. Wszystkie wersje posiadają w standardzie 4 głośniki o dużej średnicy (165 mm) lub 4 boomery i 2 głośniki wysokotonowe w konfiguracji z R-Link. Wszystkie systemy audio w Renault Captur posiadają przełączniki sterowania pod kierownicą oraz oddzielne lub wbudowane w panel czołowy gniazda USB i Jack.

Zastosowana technologia Bluetooth umożliwia telefonowanie bez użycia rąk i bezprzewodowe słuchanie muzyki z przenośnych urządzeń audio.

Radia R-Plug & Radio posiadają czytnik CD z możliwością odtwarzania plików MP3.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane