/  / Renault Captur nie daje szans rywalom

Renault Captur nie daje szans rywalom

null
© Renault
null

Renault Captur zajął w czerwcu wysokie, drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych modeli osobowych rejestrowanych przez klientów we Francji. Uzyskany wynik to ponad 9 500 egzemplarzy.

W statystykach rejestracyjnych Renault Captur wyprzedza najgroźniejszego rywala, jakim jest wprowadzony na rynek mniej więcej w tym samym czasie Peugeot 2008. Miejski crossover z lwem na masce uzyskał w czerwcu wynik na poziomie nieco ponad 5 000 egzemplarzy.

2008-ka jest też notowana niżej niż Captur w zestawieniu sumarycznym za pierwsze półrocze (łącznie 29 000 egzemplarzy; pozycja szósta). Natomiast wynik crossovera Renault to ponad 33 700 rejestracji i trzecie miejsce w rankingu TOP-10 dla całego rynku francuskiego.
 
Skoro w podsumowaniu wyników rejestracji za pierwsze półrocze Renault Captur jest trzeci, to który model zajmuje pozycję pierwszą i drugą? Otóż wiceliderem jest Peugeot 208 (44 900 egzemplarzy), natomiast prym wiedzie Renault Clio, którego wynik szybko zbliża się do pułapu 57 000 egzemplarzy.


Autor: Rafał Żaglewski
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane