/  / Rapid Spaceback najmniej straci na wartości

Rapid Spaceback najmniej straci na wartości

SKODA|
null
© Skoda
null

Według badań firmy EurotaxGlass, Skoda Rapid Spaceback utrzymuje najwyższą wartość rezydualną wśród wszystkich samochodów kompaktowych. Analizę przeprowadzono na rynku w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz we Włoszech.

EurotaxGlass to uznany, niezależny ekspert rynku motoryzacyjnego. Dzięki dokładnym badaniom firma przewiduje stopień utraty wartości nowych aut.

Badanie z udziałem Skody Rapid Spaceback przeprowadzone było w Niemczech, Hiszpanii, Francji i Włoszech. W cytowanym raporcie brano pod uwagę takie czynniki jak zużycie paliwa, emisję CO2, stosunek wartości do ceny, jakość i niezawodność, a także design oraz wizerunek marki.

EurotaxGlass porównał Rapida Spaceback z najpopularniejszymi modelami w segmencie. W każdym z czterech krajów wyniki pokazują, że Skoda będzie miała najwyższą wartość rezydualną po trzech latach użytkowania i przejechaniu 60 000 km: wyniesie ona w zależności od rynku od 41 do 47% początkowej wartości.
   
To wyjątkowo korzystny współczynnik, który ma szczególne znaczenie dla nabywców z takich krajów jak Polska.

Dzięki ofercie Skoda Finance nowy Rapid Spaceback o wartości 43 850 zł brutto jest dostępny już za 559 zł brutto miesięcznie w programie Skoda Kredyt Niskich Rat. Podana wysokość raty obowiązuje dla okresu kredytowania równego 36 miesięcy, wkładu własnego w wysokości 30% wartości auta i limitu przebiegu 20 000 km rocznie.

Wartość rezydualna (wartość wykupu) wynosi 41,1%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane