/  / Rapid ScoutLine od 62 000 PLN

CENY | Rapid ScoutLine od 62 000 PLN

null
© Skoda
nullnull

Skoda Rapid Spaceback w wersji z pseudo off-roadowym wyglądem wchodzi do oferty na rynku polskim. Ceny nowej odmiany ScoutLine zaczynają się – dzięki rabatowi – od 62 000 złotych.

W wersji Rapid Spaceback z pakietem ScoutLine zderzaki zostały wykończone dekoracyjnym elementem ochronnym w tonacji czarnej matowej (PeterLack) wraz z dyfuzorem o powierzchni w kolorze srebrnym refleksyjnym. Do tego dochodzą 16-calowe obręcze kół za stopów lekkich "Rock" – lub dostępne jako opcja obręcze "Camelot" 17-calowe. Zewnętrzne obudowy lusterek mają kolor srebrny.

Dla wersji Rapid ScoutLine dostępna jest pełna gama kolorów nadwozia – w tym lakier pistacjowy zielony – oraz przyciemniane tylne szyby boczne wraz z szybą pokrywy bagażnika.

Upust 4 700 PLN
Rapid Spaceback z pakietem ScoutLine katalogowo kosztuje na polskim rynku od 66 700 złotych. Samochód można jednak kupić z rabatem, który dla wszystkich wersji wynosi 4 700 PLN. To zbija cenę ScoutLine'a do poziomu od 62 000 złotych.

Silniki bez zmian
Rapid Spaceback ScoutLine jest dostępny ze wszystkimi jednostkami napędowymi, przeznaczonymi dla modelu podstawowego. W gamie znajdziemy więc do wyboru trzy warianty silników benzynowych: 90 KM, 110 lub 125 KM, a także dwa diesle: 90 lub 116 KM.

Wszystkie silniki są wyposażone w system start-stop oraz możliwość odzyskiwania energii z hamowania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane