/  / Rabat na Tucsona z dieslem

CENY | Rabat na Tucsona z dieslem

null
© Hyundai
null

W przypadku wybranych wersji nowego modelu Hyundai Tucson z dieslem klienci mogą liczyć na upust rzędu 9.000 złotych. Dzięki temu ceny są tylko ciut wyższe od tak samo wyposażonej wersji benzynowej.

W ramach oferty na model Hyudai Tucson, skierowanej do klientów indywidualnych, na wybrane wersje diesel obowiązują teraz specjalne ceny. Są one niższe od katalogowych o 9 000 złotych. I tak np. odmiana 1.7 CRDI 115 KM Classic kosztuje 84 990 złotych zamiast 93 990 PLN, a wersja Comfort z tym samym silnikiem – 94 990 zamiast 103 990 PLN.

Dla porównania, w bazowej wersji Classic – ale z silnikiem benzynowym 1.6 GDI 132 KM – ceny zaczynają się od 83 990 złotych. W przypadku lepiej wyposażonej specyfikacji Comfort mówimy zaś o wydatkach rzędu co najmniej 93 990 PLN.

W przypadku wersji z silnikiem 2.0 CRDI o mocy 136 koni ceny promocyjne na Tucsona wynoszą 100 990 (Comfort) lub 112 990 złotych (Style). W obu przypadkach to również mniej o 9 000 złotych niż ceny katalogowe.Bazowa wersja Classic oferuje standardowo takie elementy jak m.in. felgi aluminiowe 16-calowe, światła do jazdy dziennej LED, sterowanie radiem i komputerem pokładowym dzięki przyciskom na kierownicy, wejście USB/AUX, a także Bluetooth oraz klimatyzacja manualna. Do tego dochodzą np. boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, asystent zjazdu i podjazdu pod górę (DBC + HAC), jak również system ostrzegania o awaryjnym hamowaniu (ESS) oraz aktywna maska silnika, która ma zadziałać w przypadku potrącenia pieszego przez jadące auto.

Więcej informacji na temat oferty i cen Hyundaia Tucsona – PATRZ TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane