/  / Qashqai punktuje flotowo

Qashqai punktuje flotowo

(2015-04-24 14:20)
null
© Nissan
null

Nissan Qashqai triumfuje w plebiscycie Fleet Awards Polska 2015. "Japończyk" okazał się najlepszy w kategorii: mały i średni SUV/crossover.

W tegorocznej edycji Wielkiego Testu Flotowego na terenie zakładów FSO w Warszawie wzięło udział blisko 400 gości. W 16 kategoriach nominację otrzymało łącznie 90 modeli samochodów, które następnie oceniało grono 220 fleet-managerów.

Natomiast w plebiscycie internetowym wzięło udział 4 310 osób związanych z branżą motoryzacyjną. W sumie organizatorzy doliczyli się ponad 120 000 głosów.

W kategorii "mały i średni SUV/crossover" – gdzie rywalizował Nissan Qashqai – znalazło się aż 9 modeli. Obok aut segmentu C to najliczniej reprezentowana grupa, tak więc konkurencja okazała się wyjątkowo duża.

Mimo zaciętej rywalizacji Qashqai nie miał sobie jednak równych. "Jest mi niezmiernie miło odebrać statuetkę Fleet Awards dla samochodu, który stworzył segment crossoverów i nadal jest bardzo doceniany przez klientów oraz z roku na rok coraz bardziej przez fleet-managerów. Ta nagroda cieszy nas tym bardziej, ze zdobyliśmy ją konkurując w tak zacnym gronie - powiedział podczas ceremonii wręczenia nagród Robert Waligóra, szef sprzedaży korporacyjnej w Nissan SCEE.

LISTA NAGRODZONYCH
Fleet Awards Polska 2015 – Zobacz kto wygrał
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane