/  / Qashqai chce być bardziej "premium"

Qashqai chce być bardziej "premium"

null
© Nissan
null

Nissan Qashqai Premium Concept to bardziej prestiżowa wersja japońskiego crossovera. Czy trafi do sprzedaży?

Na zbliżającym się salonie genewskim Nissan zaprezentuje dwie wersje specjalne swoich crossoverów – Qashqaia oraz X-Traila. Przyjmując za punkt wyjścia seryjną wersję obu modeli, firma w fazie projektowania chciała puścić wodze fantazji i poeksperymentować z elementami stylistyki nadwozia oraz wyposażenia kabiny.

Cechą wspólną obu modeli jest paleta prostych, ale wyrazistych kolorów. Konserwatywna czerń lub biel kontrastuje z barwą miedzi i złota, która dodaje nie tylko prestiżu i elegancji, ale także ciepła.

Dopieszczone wnętrze
W modelu Qashqai Premium Concept dominuje matowa czerń. Kontrastującym kolorem miedziano-złotym zaakcentowano niektóre elementy nadwozia: łuki nadkoli, dolną krawędź szyb, oprawy reflektorów i relingi dachowe. Z kolei w kabinie pasażerskiej postawiono wykorzystać takie materiały wykończenia jak tapicerka ze skóry nappa czy pikowane wykończenie konsoli środkowej oraz siedzisk i oparć foteli.

Kolejne elementy wystroju to miedziano-złota fala z włókna węglowego biegnąca przez całe wnętrze oraz detale w kolorze czarnego satynowego chromu i błyszczącej czerni na kierownicy i dźwigi zmiany biegów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Premiery i nowości GENEWA 2016
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane