/  / Przedsmak nowej Hondy CR-V

Przedsmak nowej Hondy CR-V

Spółka|
null
© Honda
null

Oto oficjalne zdjęcie będące zapowiedzią debiutu modelu Hondy CR-V nowej generacji. W Europie samochód ma wejść do sprzedaży jesienią przyszłego roku.

Dziś Honda opublikowała zdjęcie nowego modelu CR-V Concept, będącego pierwszą oficjalną zapowiedzią kierunku stylistycznego obranego w przypadku całkowicie nowej, czwartej generacji tego modelu, która wejdzie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych pod koniec bieżącego roku, a w Europie pojawi się jesienią 2012.

Nowa Honda CR-V Concept wyróżnia się elegancką i odważną stylistyką nadwozia. W porównaniu z poprzednią generacją, model koncepcyjny przyjmuje bardziej agresywny wizerunek przejawiający się w mocniej wyprofilowanych liniach nadwozia oraz odważnym projekcie przedniego pasa.

Obniżony przedni zderzak płynnie przechodzi ku górnej części nadwozia, podkreślając możliwości SUV-a, przy czym zaprojektowano go tak, aby lepiej integrował się z pasem przednim, poprawiając w ten sposób właściwości aerodynamiczne auta.

Czwarta generacja Hondy CR-V otrzymała typowe dla tego modelu pionowe światła, jednak o ciekawszym kształcie, który lepiej komponuje się z koncepcją nadwozia.Honda CR-V jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów typu SUV, oferowanym w ponad 160 krajach całego świata, w tym Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane