/  / Przed Państwem nowe Renault Twingo!

Przed Państwem nowe Renault Twingo!

RENAULT|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Tak będzie wyglądać Renault Twingo nowej generacji. Konstrukcja z silnikiem umieszczonym z tyłu to gwarancja zwinności i przestronności tego sympatycznego auta miejskiego.

Przeniesienie silnika na tył pojazdu było niezwykle korzystne dla małego Renault: pozwoliło uwolnić przednią oś i znacząco zwiększyć promień skrętu kół. Jak zapowiada producent, nowe Twingo jest zaskakująco zwrotne, zwinnie przemyka po mieście i daje się zaparkować kilkoma ruchami kierownicy. Umieszczenie silnika z tyłu pozwoliło także zwiększyć ilość miejsca w kabinie.

Warto w tym miejscu dodać, że płyta podłogowa z nowego Twingo znajdzie też zastosowanie w kolejnej generacji Smarta w wersji 2- oraz 4-miejscowej.

Twingo, które po raz pierwszy jest dostępne w wersji 5-drzwiowej, ma przód zaprojektowany zgodnie z nową stylistyką marki Renault i zwraca uwagę dobrze widocznym logo na czarnym tle. Twingo wyróżnia się pełnym ekspresji przodem, z dużymi reflektorami i umieszczonymi nad nimi kierunkowskazami oraz okrągłymi dziennymi światłami LED, łączącymi zaawansowane technologie z ukłonem w stronę pierwszego Twingo.

Nowości rynkowe 2014

Te elementy stylistyczne nadają nowemu Twingo sympatyczny i solidny wygląd, z łatwo rozpoznawalnym, charakterystycznym układem świateł, podkreślającym bogatą osobowość tego małego auta.

W dniu 4 marca podczas salonu samochodowego w Genewie zaprezentowane zostanie wnętrze nowego Renault Twingo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane