/  / Promocje w Suzuki

Promocje w Suzuki

null
© Suzuki
null

SX4 S-Cross oraz Swift i Celerio to modele marki Suzuki, które kupić można z rabatem. W przypadku tego pierwszego auta obniżki sięgają nawet 13 000 złotych.

Samochody marki Suzuki z rocznika 2015 czekają na klientów w promocyjnej ofercie. SX4 S-Cross w zależności od wersji ma rabat sięgający nawet do 13 000 złotych. Jeszcze więcej mogą zaoszczędzić przy zakupie klienci instytucjonalni.

Promocje trwają też na inne modele Suzuki. Np. na Swifta dealerzy oferują rabaty sięgające do 6 500 złotych. Miejskie Suzuki Celerio jest natomiast tańsze o 3 000 złotych. Bazowa wersja kosztuje po upustach od 36 900 złotych.

Nowy bestseller
Najchętniej kupowanym modelem Suzuki na polskim rynku jest od pewnego czasu nowa Vitara. Według danych IBRM SAMAR, do końca października rejestracje przypadające na Vitarę wyniosły ponad 1 900 egzemplarzy.

W przypadku Vitary upustów gotówkowych nie ma. Ceny katalogowe zaczynają się od 61 900 złotych. Klient może jednak liczyć na pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance w promocyjnej cenie 1 990 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane