/  / Promocje na Volvo XC60 – i nie tylko

CENY | Promocje na Volvo XC60 – i nie tylko

null
© Volvo
null

Volvo XC60 to najchętniej wybierany model segmentu premium w Polsce. Teraz przy zakupie XC60 klienci liczyć mogą w salonie na spory upust.

Na Volvo XC60 przygotowano dwie akcje promocyjne. To, która będzie korzystniejsza, zależy od m.in. wybranej wersji wyposażenia, a nawet od wersji silnikowej. Wszystkie zwracają uwagę poziomem oferowanego rabatu. Najbogatszą konfigurację XC60 Summum przeceniono o 15 900 złotych. Obejmuje ona m.in. reflektory ksenonowe, skórzaną tapicerkę, 18-calowe alufelgi i liczne elementy stylizacyjne nadwozia.

Pozostałe wersje – Kinetic i Momentum – są dostępne z rabatem w wysokości 12 000 złotych. Można go spożytkować na dowolnie wybrane opcje dodatkowe.

Nie dotyczy to jednak wersji D4 AWD, gdzie rabat wynosi 8 000 zł. Wspomnianą odmianę silnikową lepiej będzie zamówić w wersji Summum, gdyż wówczas oszczędzimy dwa razy więcej.

Nie tylko Volvo XC60
Poza świetnie sprzedającym się XC60, rabaty w salonach dealerskich przygotowano ponadto w gamie Volvo na wybrane wersje modelowe V40 oraz V40 Cross Country, jak również S80, V70 i XC70.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane