/  / Promocje na Hyundaia Tucsona

CENY | Promocje na Hyundaia Tucsona

null
© Hyundai
null

Tucson to najchętniej kupowany model koreańskiej marki w Polsce. Na jakie promocje liczyć mogą klienci, którzy chcą kupić tego kompaktowego SUV-a?

Hyundai Tucson kosztuje na polskim rynku od 84 990 złotych. Oferta promocyjna obejmuje zniżki w wysokości 5 000 zł w przypadku wersji "Go!" lub 3 000 zł dla edycji specjalnej Tour de Pologne.

Ta ostatnia wersja, którą przygotowano z myślą o ruszającym lada dzień znanym wyścigu kolarskim, startuje z cenami od 104 240 złotych. Jej cechy wyróżniające stanowią takie elementy jak przednie światła LED, nawigacja z 8-calowym wyświetlaczem, a także specjalne oznakowanie logo Tour de Pologne i dywaniki z tym samym emblematem.

W ramach oferty na Tucsona dealerzy gwarantują ponadto 4 000 złotych za odkup od klienta jego obecnego samochodu oraz dodatkowo atrakcyjne finansowanie.

Na oficjalnej stronie importera znaleźć można ponadto informacje o promocjach na Tucsona rocznik 2015. Ceny zaczynają się w tym przypadku od 78 490 złotych. Obowiązuje upust 9 000 zł (dla 1.7 CRDI 2WD oraz 2.0 CRDI 2WD) lub 5 500 zł (dla pozostałych wersji silnikowych).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane