/  / Program sprzedaży Jeepa Cherokee

PROMOCJE | Program sprzedaży Jeepa Cherokee

null
© Jeep
null

Jeep ogłasza nowy program sprzedaży modelu Cherokee pod hasłem "American Dream". Program ten składa się z trzech poziomów upustów: standardowego, lojalnościowego i flotowego, wynoszących nawet do 20 947 złotych.


W ramach programu "American Dream" każdy klient, niezależnie czy skorzysta z oferty standardowej, lojalnościowej czy flotowej, ma do wyboru cztery warianty promocji:
- maksymalny rabat gotówkowy
- rabat i trzeci rok gwarancji bez limitu kilometrów gratis
- rabat i promocyjne finansowanie zakupu samochodu
- rabat gotówkowy, trzeci rok gwarancji i promocyjne finansowanie

Akcja trwa do 31 sierpnia bieżącego roku.

Standardowy program sprzedaży jest przeznaczony dla klientów indywidualnych i dotyczy całej gamy modelowej Cherokee (tj. wersji Longitude, Limited oraz Trailhawk w każdej możliwej konfiguracji napędu). Decydując się na zakup Jeepa Cherokee do końca sierpnia, można otrzymać rabat od 8 748 złotych do 16 948 złotych, w zależności od wybranej wersji samochodu.

Przykładowo, teraz w omawianym programie Jeep Cherokee w wersji Longitude z napędem 4x2, wyposażony w silnik MultiJet 2.0, kosztuje 131 152 złotych brutto lub 133 102 złotych, jeśli klient zdecyduje się na przedłużenie gwarancji do 3 lat bez limitu kilometrów.

Wersja z napędem 4x4, w bogatej kompletacji Limited to koszt 163 412 złotych (165 362 złotych z gwarancją 3 lat bez limitu kilometrów).

Lojalnościowy program sprzedaży jest skierowany do osób, które wcześniej nabyły inne nowe auto jednej z marek należących do Grupy Fiat-Chrysler. Po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego ten fakt klient może skorzystać z dodatkowego upustu ponad program standardowy i wyjechać z salonu nowym Jeepem Cherokee korzystając z rabatów sięgających 17 828 złotych.

Lepsza od standardowej oferta lojalnościowa dostępna jest na wersjach Limited oraz Trailhawk. Przykładowo, samochód Jeep Cherokee Limited z 2-litrowym dieslem z napędem 4x4 dla klientów z rodziny Fiat-Chrysler to obecnie wydatek 161 412 złotych (163 362 złotych z gwarancją 3 lat bez limitu km).

Flotowy program sprzedaży oferujący dodatkowy rabat ponad poziom standardowy jest adresowany do przedsiębiorców, którzy zakupią minimum trzy egzemplarze Jeepa Cherokee. Program dostępny jest na całej gamie modelowej Cherokee.

Przedsiębiorca decydujący się na zakup minimum trzech samochodów Cherokee za wersje Longitude 2.0 MultiJet zapłaci 129 054 złotych, a za samochód z napędem 4x4 – 142 564 złotych.

W ramach akcji promocyjnej "American Dream" marka Jeep wspólnie z Fiat Bank Polska uruchomili promocyjną ofertę finansowania nowego Jeepa, oferując kilka wariantów finansowania samochodu w zależności od preferencji klientów. Dostępne są:
- Jeep Leasing 102,9% lub
- Jeep Leasing Niska Rata lub
- Jeep Kredyt od 3% lub
- Jeep Kredyt 50/50
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane