/  / Profesjonalny Test Flotowy 2014

Profesjonalny Test Flotowy 2014

null
null

Po raz piąty członkowie Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych wytypują auta szyte na miarę potrzeb polskich flot. Partnerem merytorycznym projektu jest Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR.

Podczas trzech dni Profesjonalnego Testu Flotowego SKFS 2014 ponad 120 członków SKFS testować będzie 60 pojazdów w następujących segmentach: A, B, C, D oraz małe dostawcze. Wozy do testu zostały wytypowane przez członków Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych na podstawie zestawienia przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR. Zestawienie obejmowało po 15 samochodów najczęściej kupowanych przez klientów instytucjonalnych w Polsce na każdy segment.

Znana jest także lista członków kapituły PTF, którzy czuwać będą nad prawidłowym przebiegiem przygotowań testu. W tym roku tworzy ją aż 15 osób z szeregów SKFS.

Tegoroczna edycja testu odbędzie się w dniach 16-18 września w okolicach Warszawy. Samochody testowane są na trasie obejmującej odcinki miejskie oraz podmiejskie, o długości 35 km. Pojazdy będą wyposażone w lokalizatory, co pozwoli na precyzyjne określenie parametrów takich jak zużycie paliwa oraz prędkość.

Dane na temat wartości rezydualnych pojazdów dostarczane są przez firmę Eurotaxglass's.

"Profesjonalny Test Flotowy SKFS jest naszym flagowym projektem, który pozwala na precyzyjne wyłonienie aut szytych na miarę polskich flot. Test samochodów jest częścią praktyczną projektu, który rozpoczął się już w lutym bieżącego roku - wyjaśnia Halszka Gwiżdż, dyrektor biura SKFS.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane