/  / Premiery Lexusa w Paryżu

Premiery Lexusa w Paryżu

Lexus|
null
© Lexus
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Podczas Salonu w Paryżu zostanie pokazany Lexus NX, który mocno zaznaczy się w segmencie kompaktowych SUV-ów klasy premium. Ten nowy model charakteryzuje się zaskakującym designem.

Nowy Lexus NX dostępny jest w dwóch wersjach napędowych: w pełni hybrydowy z 2,5 litrowym silnikiem benzynowym oraz NX200t z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 l z nową, 6-biegową automatyczną przekładnią.  NX jest oferowany zarówno z napędem na przednią oś jak i na obie.

Pokazany zostanie także nowe coupe :
•    RC F, z nowym 5.0-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 477 KM i momencie 530Nm, pierwszym w gamie Lexusa silnikiem V8 o tak dużej mocy. RC F pojawi się w salonach Lexusa w Europie, także w Polsce pod koniec tego roku .
•    RC 300h, pojawi się w 2015 roku, to dynamicznie zaprojektowane coupe wyposażone będzie w pełni hybrydowy układ napędowy o mocy 220 KM.

Nie zabraknie także wybranych modeli Lexusa włącznie z  CT 200h F SPORT,  IS 300h F SPORT i nową, specjalną edycją  RX 450h.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane