/  / Premia w salonach Citroena

Premia w salonach Citroena

Citroen|
null
null

Klienci, którzy zdecydują się na zakup i odbiór nowego Citroena lub modelu spod znaku DS, w czerwcu mogą liczyć na 10 000 złotych lotnej premii. Wyścig o premię, sygnowany nazwiskiem Rafała Majki, zakończy się z ostatnim dniem czerwca.

Klika dni temu zakończył się prestiżowy wyścig kolarski Giro d'Italia, w którym ambasador Citroena, Rafał Majka, walczył o najwyższe pozycje, ostatecznie zajmując 6-te miejsce. Sportowiec przygotowuje się aktualnie do polskiego klasyka: to 71. edycja Tour de Pologne, która ruszy już 3 sierpnia.

W ramach przygotowań do startu i mocy kolarskich emocji Citroen oraz Rafał Majka proponują wyścig, w którym stawką jest do 10 000 złotych lotnej premii, dotyczącej puli 300 samochodów. Ofertą objęta jest cała gama Citroena oraz wszystkie modele gamy DS. Warunkiem zdobycia premii jest odbiór samochodu jeszcze w czerwcu.

Wszystkie samochody dostępne są od ręki w całej sieci sprzedaży marki Citroen.

Oferta na modele z radiem i klimatyzacją w promocyjnym kredycie 50/50 to:
- Citroen C3 od 22 750 złotych
- Citroen C3 Picasso od 24 250 złotych
- Citroen C4 Picasso od 34 250 złotych
- Citroen Grand C4 Picasso od 35 500 złotych

Wyścig trwa również w serwisach: najszybsi klienci Citroena mogą dostać nawet 20% rabatu na usługi, części oraz oryginalne akcesoria. Kontrola samochodu w ramach akcji "Wakacje" dostępna jest już za 79 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane