/  / Prawdziwy Mercedes wśród vanów

Prawdziwy Mercedes wśród vanów

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Już od 28 czerwca nową Klasę V będzie można podziwiać nad Wisłą. Tego dnia van spod znaku gwiazdy zaprezentuje się w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu. Od kolejnego poniedziałku z pojazdem będzie się można zapoznać w salonach Mercedes-Benz w całej Polsce.

Klasa V to prawdziwy Mercedes wśród vanów. W najbliższą sobotę każdy zainteresowany sam się o tym przekona na warszawskim Powiślu, gdzie znowu działa Stacja Mercedes. Trzy egzemplarze tego pojazdu będą stanowiły reprezentację różnorodności wersji modelu. W razie pytań fachowych porad udzielą znajdujący się na miejscu mobilni sprzedawcy.

Piątkowa prezentacja Klasy V w Stacji Mercedes będzie stanowić wstęp do ogólnopolskich premier odbywających się u wszystkich dealerów w kraju. Od 30 czerwca ekspozycyjne egzemplarze tego modelu trafią do autoryzowanych salonów sprzedaży Mercedes-Benz.

Nowa Klasa V mieści do ośmiu osób i łączy funkcjonalność z jakością, komfortem, wydajnością oraz poziomem bezpieczeństwa, jakie wyróżniają samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy.

Nową Klasę V można zamawiać u polskich dealerów już teraz. Cena zaczyna się od 132 700 złotych netto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane