/  / Pozycja Hyundai coraz mocniejsza

Pozycja Hyundai coraz mocniejsza

Spółka|
null
© Hyundai
nullnull

Marka Hyundai stale umacnia swoją pozycję rynkową poprzez utrzymanie wysokiego poziomu sprzedaży, pomimo niesprzyjających okoliczności panujących na rynku motoryzacyjnym.

W maju firma uzyskała kolejny dobry wynik sprzedając 1 270 samochodów, wśród których największą popularnością cieszyły się modele i30 oraz ix35. Oceniając okres od stycznia do maja bieżącego roku, Hyundai zanotował ponad 22-proc. wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego roku, podczas gdy cały rynek skurczył się o 3,78%. Udział firmy w rynku wynosi aktualnie 5,14%.

Sukcesy rynkowe firmy są w znacznym stopniu efektem aktywnych działań pro-sprzedażowych, dlatego również na czas wakacji Hyundai przygotował atrakcyjną ofertę, w ramach której proponuje swoim klientom pakiet promocyjnych produktów finansowych. Osoby zainteresowane zakupem modeli i10, i20 lub i30 z rocznika 2010 i 2011 mogą w okresie od 01.06 do 30.09 skorzystać z kredytu 50/50, kredytu 0% lub oferty leasingowej do 100%. Firma jest pewna, że jest to jedna z lepszych, dostępnych aktualnie na rynku propozycji. Kredyt 50/50 oraz wybrane opcje kredytu 0% są całkowicie bezkosztowe, co oznacza, że klient może wyjechać z salonu Hyundaia nowym autem bez wpłaty własnej i nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów związanych z prowizją czy odsetkami dla banku.

Dzięki dobrym wynikom sprzedaży, ekspansji nowych modeli i inwestycjom w markę, rozwój firmy w Europie w ostatnich latach przebiega wyjątkowo dynamicznie. Hyundai stał się znaczącym graczem i silnym konkurentem dla europejskich marek, a kolejnym dowodem umacniania się pozycji koreańskiego producenta na Starym Kontynencie jest przystąpienie Hyundaia do ACEA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów), reprezentującego 13 czołowych, europejskich producentów samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane