/  / Potrzebna pomoc

Potrzebna pomoc

null
null

Michał to dziarski przedszkolak, który z wieloma rzeczami radzi już sobie samodzielnie, ale w kilku istotnych sprawach potrzebuje pomocy. Niestety związanych z jego zdrowiem. Szczęśliwie jest okazja, żeby chociaż trochę przyczynić się do poprawy jego sytuacji i przy okazji rajdowego święta, jakim od lat jest Barbórka Warszawska i Kryterium Asów na ul. Karowej, wyciągnąć pomocną dłoń.

Wystarczy wziąć udział w aukcjach, z których dochód zostanie przekazany na pomoc trzylatkowi, a przy okazji wylicytować m.in. przejazd Karową na prawym fotelu rajdówki prowadzonej przez Tomasza Kuchara.

Michał przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów ratujących mu życie i zdrowie, niestety potrzebne są kolejne. Biorąc udział w poniżej wymienionych aukcjach można przeżyć niesamowitą przygodę, a przy okazji pomóc dzielnemu Miśkowi.

Całkowity dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na subkonto Michała Kucharskiego w Fundacji Serce Dziecka (KRS000026664, OPP), a pieniądze będą przeznaczone na sfinansowanie operacji w Hospital Medical Center w Cincinnati/USA. Koszty operacji to 115 000 dolarów.

Jeśli masz ochotę poczuć adrenalinę w wyczynowym samochodzie, sprawdzić, jakie warunki ma rajdowy pilot i z bliska przyjrzeć się pracy kierowcy, a przy tym mieć swój wkład w powrocie do zdrowia Michała, to właśnie w ten sposób zrealizujesz wszystkie te cele.

Organizatorzy Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto zapraszają gorąco do wzięcia udziału w aukcjach, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dla 3-letniego Michała (http://zbieramydlamiska.pl). Na licytacjach do wygrania są:
1. Przejazd z Tomaszem Kucharem podczas Kryterium Asów na ul. Karowej w samochodzie rajdowym, którym Kuchar będzie startować w rajdzie Barbórka 2013. Współorganizatorami tej aukcji są Automobilklub Polski, ABJTK i Kia Motors Polska.
Dodatkowymi nagrodami są:
- bilet wstępu na Kryterium Asów Karowa (trybuna żółta)
- karnet kibica
- pamiątkowa tablica rajdowa
- mapa rajdu
http://allegro.pl/show_item.php?item=3741885680

2. Przejazd podczas Kryterium Asów 2013 z Bartłomiejem Mireckim, dwukrotnym mistrzem Polski Kia Lotos Race, w samochodzie pro-cee'd GT w wersji wyścigowej oraz zestaw wymienionych wcześniej nagród dodatkowych.
http://allegro.pl/przejazd-z-mireckim-charytatywna-dla-miska-i3742618647.html

3. Przejazd podczas Kryterium Asów 2013 w jednym z trzech wyścigowych Kia Picanto prowadzonych przez czołówkę zawodników KLR (wicemistrzów Polski Filipa Tokara i Michała Śmigla), oraz czwartego w klasyfikacji sezonu Stanisława Kostrzaka.
W skład nagrody wchodzą także wymienione wcześniej dodatki.
http://allegro.pl/show_item.php?item=3742677987
http://allegro.pl/show_item.php?item=3742703049
http://allegro.pl/show_item.php?item=3742704225

Wszyscy zwycięzcy charytatywnych aukcji otrzymają także zestaw zdjęć i film ze swojego przejazdu w formie elektronicznej.

Wszystkie aukcje i odnośniki do nich są dostępne także poprzez portal społecznościowy Facebook:
www.facebook.com/KiaMotorsPolska
www.facebook.com/KiaLotosRace

oraz witryny internetowe:
http://www.kia.com/pl/aktualnosci/barborka2013/
www.kialotosrace.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane