/  / Porsche Polska na rzecz WOŚP

Porsche Polska na rzecz WOŚP

Porsche|
null
nullnullnullnull

Producent legendarnych aut sportowych wsparł 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Kampania miała dwie odsłony.

W pierwszej, od 8 do 10 stycznia dzieci zaangażowane w szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, organizowane przez WOŚP, miały okazję poprowadzić auta marki Porsche. I to nie byle jakie. Pierwszy udostępniony nastolatkom do jazdy model to Porsche 911 Carrera z napędem na tylne koła, wyposażony w silnik o mocy 350 KM. Drugie auto to Porsche Panamera w wersji Executive, czyli przedłużonej w stosunku do podstawowej wersji tego modelu. Pod maską pracował silnik Turbo S o mocy 570 km. Dla zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa podczas jazd na warszawskim Placu Defilad, auta wyposażone zostały w podwójny zestaw pedałów, umożliwiający prowadzenie auta w asyście instruktorów.

Była i druga odsłona akcji. Rodzice dzieci, które nie miały okazji wspierać działań WOŚP w minionym roku, mogły zdobyć dla swoich pociech możliwość przejażdżki Porsche podczas niedzielnego Finału. Warunkiem było wzięcie udziału w jednej z 20 licytacji internetowych dostępnych na stronie aukcje.wosp.org.pl pod hasłem Udział w Young Driver Experience. Dochód z aukcji wesprze zakup przez WOŚP urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.Porsche Polska przekazało też na aukcję charytatywną jedno miejsce na tegoroczny wyjazd z serii Porsche On Track do Stambułu, gdzie zwycięzca będzie miał okazję pojeździć na tamtejszym torze Formuły 1.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane