/  / Porsche na targach Auto Nostalgia 2014

Porsche na targach Auto Nostalgia 2014

Porsche|
null
© Porsche
null

16, 17 i 18 maja odbędą się w Warszawie targi aut zabytkowych Auto Nostalgia. Główną atrakcją na stoisku marki Porsche będzie wystawa poświęcona historii modelu 911 Targa.

Jak co roku, Porsche wraz z członkami Porsche Club Poland przygotowało dla gości Auto Nostalgii liczne atrakcje. Na liczącym 300 m2 stoisku pojawią się zabytkowe modele z Zuffenhausen, w tym kompletna reprezentacja wszystkich generacji modelu Porsche 911 Targa. Nie zabraknie oczywiście tej najnowszej, której design (z szerokim słupkiem B i szklaną kopułą nad komorą silnikową) nawiązuje do pierwowzoru, wprowadzonego w 1967 roku.

Otwarta 911-ka powstała w odpowiedzi na popularność, jaką w Stanach Zjednoczonych cieszyły się kabriolety. Tamtejsze przepisy bezpieczeństwa wymusiły jednak zastosowanie dodatkowych wzmocnień. Tak powstała Targa, której nazwa pochodzi od rozgrywanego na Sycylii wyścigu Targa Florio.

Na fanów niemieckiej marki czeka również stoisko z akcesoriami Porsche Driver's Selection - doświadczeni eksperci, służący radami w zakresie eksploatacji oraz renowacji klasycznych modeli.

Targi Auto Nostalgia odbywają się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Impreza rozpoczyna się 16 maja od dnia prasowego dla wystawców i akredytowanych przedstawicieli mediów.

Dla gości hale wystawowe będą otwarte w sobotę, 17 maja (godz. 10-18) oraz w niedzielę, 18 maja (godz. 10-17).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane