/  / Porsche na Poznań Motor Show 2016

Porsche na Poznań Motor Show 2016

null
© Porsche
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Jakie nowości szykuje niemiecka marka na wystawę motoryzacyjną w stolicy Wielkopolski? Impreza branżowa rusza już jutro.

Przed polską publicznością zaprezentują się dwa nowiutkie modele: Porsche 911 R oraz 718 Boxster. Premiera światowa obu samochodów odbyła się niespełna kilka tygodni temu. Dla miłośników motoryzacji nad Wisłą zapowiada się więc nie lada atrakcja!

Na Poznań Motor Show będzie można również obejrzeć takie wersje modelowe jak Porsche 911 Carrera S z siedmiobiegową skrzynią manualną, 911 Targa 4S, 911 Turbo S Cabriolet oraz 911 Carrera 4S.

W strefie "GTS" nie zabraknie zaś Panamery GTS, Cayenne GTS oraz Macana GTS. W kąciku Tequipment Corner będzie można z kolei zobaczyć zastosowanie użytecznych akcesoriów do samochodów Porsche na przykładzie Cayenne S.Tegoroczne wystawa Porsche nie mogłaby obyć się bez nawiązania do sukcesów w motorsporcie, które odnośni marka z Zuffenhausen, ale tym razem przygotowano coś również dla najmłodszych – to egzemplarz Porsche 911 RSR zbudowany w połowie z klocków Lego.

Targi Poznań Motor Show 2016 odbędą się w dniach 31 marca-3 kwietnia. 31 marca jest dniem prasowym, a dla szerokiej publiczności impreza będzie otwarta od 1 do 3 kwietnia (godz. 10-18).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane