/  / Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS

null
© Porsche
nullnullnullnullnullnullnullnull

Nowa wersja Porsche Macan GTS oferuje pod maską 3-litrowy silnik V6 biturbo, bazujący na jednostce z odmiany "S". Kierowca SUV-a ma do dyspozycji moc 360 koni.


Porsche Macan GTS – z mocą 360 koni mechanicznych – plasuje się pomiędzy wariantami Macan S a Macan Turbo. 3-litrowy silnik V6 biturbo połączono z przekładnią PDK oraz aktywnym napędem na cztery koła.

Wyposażenie Macana GTS obejmuje aktywne zawieszenie PASM o bardziej sportowych nastawach i zmniejszonym prześwicie oraz 20-calowe obręcze w kolorze czarny mat z mieszanym ogumieniem. Z charakterem auta korespondują specjalne fotele i sportowy układ wydechowy, jak również elementy karoserii utrzymane w czarnej kolorystyce.

Nowe reflektory dla Macana
W specyfikacji Porsche Macana debiutuje równocześnie nowy system łączności i rozrywki z dotykowym wyświetlaczem, wzbogaconą listą funkcji oraz łatwiejszym w obsłudze interfejsem. Ponadto, po raz pierwszy w gamie kompaktowego SUV-a z Zuffenhausen opcjonalnie zamówić można reflektory w technologii LED Porsche Dynamic Light System Plus.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane