/  / Porsche Cayenne jak szlachetny metal

CENY | Porsche Cayenne jak szlachetny metal

null
© Porsche
null

Ten niemiecki SUV to sam prestiż i komfort. Ale Porsche postanowiło pójść jeszcze dalej i wypuściło wersję Cayenne Platinum. Szlachetną jak metal, do którego odwołuje się nazwą.

Marka z Zuffenhausen wprowadza do sprzedaży Porsche Cayenne Diesel oraz Cayenne S E-Hybrid w specjalnej edycji Platinum Edition 2017. Wyróżniają je takie elementy jak m.in. poszerzane nadkola z 20-calowymi kołami (obręcze RS Spyder), biksenonowe reflektory z systemem dynamicznego oświetlenia PDLS, układ ułatwiający parkowanie, jak również obszyte skórą fotele GTS z elektryczną regulacją 8-pozycyjną czy przyciemniane tylne szyby.

W kabinie znajdziemy ponadto pokryte Alcantarą centralne elementy oparć i siedzisk, logo marki zdobiące poszczególne zagłówki oraz system multimedialny PCM z nawigacją internetową, modułem Connect Plus oraz nagłośnieniem przestrzennym Bose.Porsche Cayenne Diesel Platinum Edition kosztuje 375 980 złotych, zaś Cayenne S E-Hybrid Platinum Edition – 444 710 złotych (z VAT). Samochody można już zamawiać. Pierwsze egzemplarze mają trafić do salonów w czerwcu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane