/  / Porsche 911 w eleganckiej czerni

CENY | Porsche 911 w eleganckiej czerni

null
© Porsche
null

Sportowa linia, dodatkowe wyposażenie oraz elementy utrzymane w czarnej tonacji – na polski rynek wchodzą modele Porsche 911 Carrera oraz Boxster w wersji Black Edition.

Porsche stworzyło specjalną serię modeli 911 Carrera i Boxster o nazwie Black Edition. Połączenie czarnego lakieru z czarnym wystrojem wnętrza podkreśla ponadczasową elegancję tych sportowych aut. Standardowe wyposażenie obejmuje system multimedialny Porsche Communication Management z modułem nawigacji, automatycznie przyciemniane lusterka ze zintegrowanym czujnikiem deszczu, tempomat oraz kierownicę Sport Design.

Porsche 911 Carrera Black Edition bazuje na podstawowym modelu z 3,4-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 350 KM. Jest oferowane jako coupe oraz kabriolet, z napędem na tylną lub obie osie. Specjalna edycja porusza się na kołach z 20-calowymi obręczami o wzorze 911 Turbo, a do seryjnego wyposażenia należą reflektory LED z Porsche Dynamic Light System Plus.

Kierowca i pasażer siedzą na podgrzewanych, sportowych fotelach. Wysoką jakość dźwięku w kabinie zapewnia standardowe nagłośnienie przestrzenne Bose Surround Sound System. Ponadto, specjalna edycja "911" standardowo dysponuje modułem telefonicznym oraz asystentem parkowania z przodu i z tyłu wraz z kamerą cofania.

Dużo do zaoferowania ma także Porsche Boxster Black Edition. Roadster napędzany jest 2,7-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 265 KM. Spójność koncepcji kolorystycznej podkreśla czarny odcień miękkiego dachu i pałąka przeciwkapotażowego. Osłona przeciwwiatrowa pomaga uniknąć niepożądanych zawirowań powietrza, gdy dach jest złożony.

Model wyróżnia się również 20-calowymi felgami Carrera Classic oraz biksenonowymi reflektorami z układem Porsche Dynamic Light System. Kierowca i pasażer mają do dyspozycji dwustrefową klimatyzację, podgrzewane fotele oraz nagłośnienie z pakietu Sound Package Plus.

Sprzedaż modeli gamy Black Edition startuje 18 maja. Ceny na polskim rynku rozpoczynają się od:
- Boxster Black Edition: 292 193 złotych
- 911 Carrera Black Edition: 473 654 złotych
- 911 Carrera 4 Black Edition: 504 919 złotych
- 911 Carrera Cabriolet Black Edition: 524 984 złotych
- 911 Carrera 4 Cabriolet Black Edition: 557 064 złotych
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane