/  / Popularne Suzuki z usterką

Popularne Suzuki z usterką

null
© Suzuki
null

Jak ustalił generalny importer marki Suzuki, niektóre egzemplarze modelu Suzuki Swift rok modelowy 2013 mogą mieć usterkę fabryczną. Wada zostanie usunięta w ramach stosownej akcji naprawczej.

W niektórych samochodach Suzuki Swift istnieje prawdopodobieństwo zamontowania przewodów hamulcowych w zbyt bliskiej odległości od poduszki zawieszenia silnika. Wibracje pracującego silnika mogą doprowadzić do kontaktu wyżej wspomnianych elementów, co może spowodować uszkodzenie przewodu hamulcowego oraz wyciek płynu hamulcowego z układu.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 1 278 pojazdów Suzuki Swift z silnikiem benzynowym (PATRZ TUTAJ).

W związku z zaistniałą sytuacją producent pojazdu zdecydował się ogłosić kampanię serwisową, polegającą na wymianie dwóch przewodów hamulcowych na nowe, wyprofilowane w sposób uniemożliwiający kontakt z poduszką zawieszenia silnika.

Generalny importer Suzuki powiadomi listownie wszystkich właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, a także wykona konieczną kontrolę we wszystkich egzemplarzach objętych kampanią, pozostających u dealerów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane