/  / Polska premiera nowego Audi A3

Polska premiera nowego Audi A3

Kulczyk Tradex|
null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Generalny importer marki Audi w Polsce zapowiada premierę modelu Audi A3 nowej generacji. Prezentacja odbędzie się z okazji rozpoczęcia wystawy Poznań Motor Show 2012. Polska premiera odbywa się zaledwie miesiąc po światowym debiucie w Genewie.

13 kwietnia, tuż po oficjalnym otwarciu targów o godz. 14.00, w hali 3A odbędzie się konferencja prasowa, podczas której polską premierę świętować będzie nowe Audi A3.

Audi A3 to model, który w roku 1996 zapoczątkował segment premium samochodów kompaktowych. Obecnie prezentowana jest jego trzecia generacja, która jest wyrazem technologicznej kompetencji producenta z Ingolstadt.

Nowe Audi A3 to lekkie nadwozie, mocne, dynamiczne i wydajne silniki, wysokiej jakości materiały i wykonanie oraz szeroka oferta systemów infotainment.

Polska premiera odbywa się zaledwie miesiąc po światowej premierze, która miała miejsce na targach motoryzacyjnych Genewa 2012.

Nowe Audi A3: Stylowa innowacja

Obok modelu A3 odwiedzający poznańskie targi w dniach 13-15 kwietnia będą mogli zobaczyć na stoisku Audi m.in. A1 lifestyle kit union square, A1 Sportback, A4 allroad quattro, A6 z napędem hybrydowym, A7 Sportback oraz Audi Q3.

Podczas Poznań Motor Show premierę będzie miał również film „Codname:3”. Opowiada on historię młodego człowieka, który pewnego dnia ma okazję poznać w niecodzienny sposób najnowszy model Audi.

Dynamiczne zdjęcia oraz zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że ten krótki film w ciekawy sposób pozwala zapoznać się widzowi z nowym A3."Sprzedaż nowego Audi A3 w Polsce rozpocznie się za kilka miesięcy, ale już teraz chcemy zainteresować klientów samochodem, który w swojej pierwszej generacji zapoczątkował erę kompaktów w segmencie premium – mówi Leszek Kempiński kierownik marketingu i PR marki Audi w Polsce. "Stąd ten niezwykły klip umieściliśmy w internecie, gdzie zobaczyć go mogą wszyscy zainteresowani nowym modelem Audi."
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane