/  / Polska na trasie Wielkiego Przejazdu po Europie

Polska na trasie Wielkiego Przejazdu po Europie

MAN|
null
© MAN
null

14 maja na terenie MAN Truck& Bus Center Małopole odbyła się prezentacja ciężarówek MAN spełniających najnowszą normę Euro 6.

Wielki Przejazd po Europie 2013 to nazwa europejskiej akcji promującej nowe pojazdy MAN z silnikami spełniającymi normę Euro 6. Pierwsza jej odsłona miała miejsce w Monachium, skąd pojazdy udały się w konwoju do różnych krajów Europy, w tym także do Polski.

Zanim konwój dotarł do naszego kraju, odwiedził Tallin, Rygę oraz Kowno.

Do Polski przyjechało 14 pojazdów, w tym zarówno ciągniki siodłowe, jak i pojazdy lekkie oraz specjalistyczne. Podczas ich prezentacja w Truck and Bus Center Małopole zaproszeni goście nie tylko mogli zobaczyć ich nową stylistykę, ale sprawdzić w praktyce najnowsze jednostki napędowe.

Pod opieką trenerów ProfiDrive każdy mógł przejechać się nowymi pojazdami i bezpośrednio przekonać się o ich walorach. Oprócz samych pojazdów na gości czekały liczne atrakcje, w tym pokaz ciężarówki biorącej udział w wyścigach Truck Race, konkurs manewrowania ciągnikiem czy prezentacja klubu MAN Trucker's World.

Następnego dnia konwój pojechał do Niepołomic, gdzie w fabryce MAN Trucks z nowymi pojazdami mogli zapoznać się pracownicy zakładu oraz klienci z Małopolski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane