/  / Polacy już docenili Peugeot 2008

Polacy już docenili Peugeot 2008

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
null

Obecny na polskim rynku zaledwie od 3 miesięcy miejski crossover Peugeot 2008 został wyróżniony w plebiscycie internautów i czytelników Auto Świat Złotą Kierownicą 2013 w kategorii "SUV i nie tylko terenowe".

Odbierając statuetkę dla Peugeot 2008, dyrektor generalna Peugeot Polska, Sophie Passard powiedziała: "Jesteśmy niezwykle dumni, że wprowadzony na rynek polski we wrześniu bieżącego roku Peugeot 2008 tak szybko zdobył uznanie i serca czytelników i internautów. Jest to tym bardziej cenne, iż model 2008 otrzymał nagrodę w kategorii SUV/crossover o ogromnej dynamice rozwoju, obfitującej w nowości. Oznacza to, że w nowym dla marki segmencie Peugeot posiada know-how, aby proponować produkty, które wyróżniają się nowatorską koncepcją i nową ergonomią wnętrza".

Passard podkreśliła, iż "motto marki (Motion & Emotion) to mobilność związana z dreszczem emocji, wynikającym z przyjemności prowadzenia, której Peugeot pragnie dostarczać swoim klientom. Także w innych modelach".

Peugeot 2008 to miejski crossover, który zapewnia wiele radości z jazdy dzięki:
- koncepcji wnętrza i-Cockpit, na który składa się mała sportowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi oraz 7-calowy ekran dotykowy,
- dynamicznym silnikom w połączeniu z właściwościami jezdnymi oraz precyzją prowadzenia,
- swobodzie podróżowania w trudniejszym terenie dzięki większemu prześwitowi, panelom ochronnym podwozia oraz systemowi Grip Control.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane