/  / Podwójny triumf Mitsubishi ASX

Podwójny triumf Mitsubishi ASX

MITSUBISHI|
null
© Mitsubishi
null

Mitsubishi ASX otrzymał główną nagrodę czytelniczek Superprodukt 2013 w konkursie organizowanym przez miesięcznik Świat Kobiety. Jednocześnie, dzięki pozytywnej ocenie jury ten wiodący w Polsce model spod znaku trzech diamentów zdobył tytuł Najlepszego Samochodu Kobiecego 2013.

Główna nagroda w konkursie Superprodukt 2013 była przyznawana głosami czytelniczek miesięcznika Świat Kobiety, które głosowały wybierając spośród aż 340 różnych produktów, w tym samochodów, zgłoszonych do udziału w tej rywalizacji.
 
Zdecydowaną większością głosów czytelniczki uznały Mitsubishi ASX za najlepszy debiut 2013 roku.  

Mitsubishi ASX okazał się również najlepszym samochodem w ocenie jury, które przyznało mu tytuł Kobiecego Samochodu Roku 2013. W gronie jury znaleźli się lekarze wielu specjalności oraz aktorki Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska.

Jurorzy pod przewodnictwem Wandy Biernackiej (redaktor naczelna Świata Kobiety) dokładnie testowali i oceniali zgłoszone pojazdy, zwracając szczególną uwagę na cechy wyjątkowo cenione przez większość użytkowniczek samochodów: dynamikę, bezpieczeństwo, wygląd i jakość wykonania oraz wygodę.

"Mitsubishi ASX został zwycięzcą naszego konkursu, gdyż jest nowoczesnym samochodem, który gwarantuje kobiecie komfort, bezpieczeństwo i przyjemność jazdy - tak uzasadniła werdykt jury Wanda Biernacka podczas ceremonii wręczenia statuetek Superprodukt 2013.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane