/  / Podwójne uderzenie Renault

Podwójne uderzenie Renault

null
© Renault
null

Aż dwie nowości rynkowe szykuje Renault z myślą o kwietniowej wystawie Motor Show 2015 w Poznaniu – będzie to Renault Espace po zmianach generacyjnych, a także kompaktowy crossover Kadjar.

Renault Espace w nowym wcieleniu to samochód, który stylistyką nadwozia celowo idzie w stronę samochodów typu crossover. W środku Espace nadal oferuje jednak praktyczne i funkcjonalne wnętrze, które docenią rodziny oraz kierowcy wybierający się w dalszą trasę z grupą znajomych.

W ofercie nowego Espace'a polscy klienci będą mogli wybierać spośród trzech następujących poziomów wyposażenia: Life, Zen oraz Initiale Paris. Gama silnikowa obejmie dwie jednostki wysokoprężne Energy dCi 130 oraz Energy dCi 160 EDC (EDC to oznaczenie dla automatycznej skrzyni 6-biegowej z podwójnym sprzęgłem). Do tego dochodzi jeszcze benzynowiec Energy TCe 200, również sparowany z przekładnią EDC – w tym wypadku jednak 7-biegową.

Nowe Renault Espace będzie oferowane w cenie od 119 000 zł za wersję Life dCi 130. Zwieńczeniem gamy jest natomiast luksusowa wersja Initiale Paris, którą można będzie wyjechać z salonu po zapłaceniu kwoty 155 900 zł za auto z silnikiem benzynowym TCe 200 lub 163 000 zł, jeśli klient wybierze diesla dCi 160.

We wszystkich wersjach wyposażenia nowego Renault Espace'a dostępna jest opcja wnętrza 7-miejscowego.

Kolejna rynkowa nowość Renault debiutująca przed polską publicznością podczas Motor Show 2015 w Poznaniu to kompaktowy crossover – Kadjar. Samochód z rombem na masce wejdzie na polski rynek pod koniec czerwca.

Wystawa Motor Show 2015 w Poznaniu otwarta będzie dla szerokiej publiczności w dniach 10-12 kwietnia, a poprzedzi ją dzień prasowy – 9 kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane