/  / Poduszkowe problemy w Subaru

Poduszkowe problemy w Subaru

UOKIK|(2015-07-09 11:19)
null
© Subaru
null

Generalny importer japońskiej marki informuje o możliwości wystąpienia usterki fabrycznej w wybranych egzemplarzach modelu Subaru Impreza oraz Forestrer.

Ewentualna usterka dotyczyć może wybranych egzemplarzy następujących modeli: Subaru Impreza – poza WRX/STI (wyprodukowane w latach 2008-2011). Impreza WRX/STI (wyprodukowane w latach 2008-2014), a także Subaru Forester (wyprodukowane w latach 2009-2013),

Według ustaleń producenta, w niektórych egzemplarzach występuje zwiększone prawdopodobieństwo nieprawidłowego zadziałania poduszki pasażera w przypadku jej aktywacji. Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 464 aut Subaru (PATRZ TUTAJ).

Do klientów Subaru, których dane znajdują się w bazie, trafi stosowne powiadomienie od importera. Egzemplarze pochodzące z importu prywatnego zostaną poddane kontroli w ASO przy pierwszej nadarzającej się sposobności.

Na stronie internetowej Subaru zostanie umieszczona informacja o kampanii oraz wyszukiwarka numerów VIN dla pojazdów, które podlegają akcji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane